Doprava a spedice

Doprava

Společnost P.V.Profi nabízí vnitrostátní i mezinárodní autodopravu vlastními i smluvními vozy. Zajišťujeme dopravu paletového zboží, všech zemědělských komodit, sypkých hmot, stavebních materiálů atd.

Přepravujeme zboží nebo materiál vždy řádně a spolehlivě dle požadavku zákazníka.

Spedice

Zajistíme Vám Vaše přepravy odkudkoliv, kamkoliv, kdykoliv.

Naše společnost poskytuje spediční služby. Zajišťujeme dopravu od jedné krabičky, přes paletovaný materiál, sypké hmoty až speciální materiál. Dle přání a zadání zákazníka navrhneme a představíme komplexní řešení v oblasti dopravy a logistiky a následně po odsouhlasení toto řešení zajistíme za předem určených podmínek (reakční doba, rychlost, náklady). Výhodou pro zákazníka je využití nových trendů v oblasti dopravy a logistiky ke snižování nákladů.

V oblasti spedice nabízíme:

  • Vnitrostátní i mezinárodní dopravu
  • Zasilatelskou službu po celém světě
  • Rychlou reakční dobu
  • Individuální přístup ke každé zakázce

Díky dlouholetým zkušenostem naší dopravní firmy P.V.Profi, s.r.o. v oboru, vybavenému vozovému parku a spolehlivým partnerům, zajišťujeme profesionální a kvalifikované spediční a logistické služby. S námi máte jistotu, že vaše zboží dorazí včas a v pořádku na místo určení.

Nabízíme kompletní spediční a logistický servis. Zajistíme vyzvednutí zásilky, překládky, celní odbavení, pojištění a dodání zboží zákazníkovi. A to vše nejen po ČR, ale po celém světě.

Potřebujete více informací? Máte zájem o naše logistické a spediční služby? Kontaktujte nás!

Vaše jméno (povinné)

Váš Email (povinné)

Předmět zprávy

Vaše zpráva

Opište kontrolní kód (povinné)
captcha